'''ÇEVRECİLİK ANLAYIŞIMIZDA KAPIMIZ, SİYASET DIŞI VE TARAFSIZLIK İLKESİNDE OLAN HERKESE AÇIKTIR'''

Nilgün – Bodrum, foseptik sorunu

Bodrum foseptik sorunuSayin Ahmet bey, herseyden önce mailinize çok teşekkür ederiz. Uzun zamandır yakın çevremizdeki herkes bu olaydan o kadar rahatsız ki, anlatamam. Once Civar siteler normal olarak birbirlerini suçladılar, fakat gecen gün oğlunu yelken dersine götüren bir arkadasımız hakikati orada sezonluk çalışan yelken hocalarından duyunca hepimiz şaşırdık. Hocaların söyledikleri, foseptik boşaltma ısinin her gece takriben 12 ila 12.30 arasında olduğu yönünde. Aşağıda denizden çekilmiş bir fotograf bulacaksınız. İnternette de web sitesi varmış.

Noa Hotels Javelin Beach Club & Spa
Karginkoyu Mevkii, Ortakent Bodrum, Muğla

www.noa-hotels.com
252.3483541

Umarım problemimizde bize yardımcı olabilirsiniz. Şimdiden zahmetlerinize çok teşekkürler, iyi çalısmalar

Nilgün Okyar

marmaris cevrecileri favicon **MÇD: Mesajınız ve Şikayetiniz GETOB ve ilgili mercilere iletildi ve takip ediliyor.Alt yapı sorunu maalesef bir çok yerde halledilmedi.Sorun birçok tesis ve koylarda mevcuttur.
Denize deşarj bölümünden bir su numunesi alarak bize gönderirseniz (Plastik şişe) Kargo ile Üniversite Laboratuarında inceleyebilir ve kirlilik hakkında bilgi sahibi olabiliriz. Kurumlara müracaatımız ve mücadelemiz belgelere dayalı olur..
Teşekkürler.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir